Parduodami namų valdos sklypai "Bruzdeilyno namų" gyvenvietėje

mail print pdf bookmark

Specialus pasiūlymas

Galioja nuo: 2018 m. balandžio 10 d., 14:20:46

Kategorija: Gyvenamoji

Tipas: Pardavimas

Adresas: , Bruzdeilyno k. , Klaipėdos rajonas , Klaipėdos Apskritis

Plotas: 20 a

Savininkas: UAB "TG Invest-1"

Kaina: 10 000.00 €

Kaina už arą: 500.0 €

Daugiau informacijos:
Oleg Stech

El. paštas: [email protected]

Telefono nr.: +370 612 35933

Naujai kuriama gyvenvietė „Bruzdeilyno namai“ ribojasi su Pajūrio regioninio parku ir yra jo apsaugos zonoje. „Bruzdeilyno namų“ gyvenvietė yra apsupta laukinės gamtos: šalia miškas, Rikinės bei Pašaltinio upeliai, iki Baltijos Jūros vos 2,5 km.

Gyventojų patogumui čia yra išasfaltuota didžioji dalis gatvių, įrengtas gatvių apšvietimas, išvedžioti elektros ir lietaus kanalizacijos tinklai. Žemės sklypai erdvūs, namai šiuolaikiškos architektūros, vientiso stiliaus, čia jau įsikūrė ir gyvena keliolika šeimų, visa gyvenamųjų namų teritorija yra uždara. Gyvenvietėje veikia bendrija.

Tai vieta norintiems pabėgti nuo rūpesčių, nuo miesto šurmulio,  tai vieta, kur rasite ramybę, poilsį, tyrą orą, kur Jūsų ramybę drums tik paukščių čiulbėjimas ar netyčia iš laukų ar miško užklydę žvėreliai.

Nuo „Bruzdeilyno namų“ gyvenvietės yra greitas ir patogus susisiekimas automobiliu ar visuomeniniu transportu su netoliese esančia Palanga ar Klaipėda. Artimiausi prekybos centrai, vaikų darželiai, mokyklos, ligoninės, kitos gyventojų kasdienio aptarnavimo vietos yra 11 km atstumu esančiame Palangos mieste (atstumas iki Klaipėdos miesto - 16 km, iki žvejų kaimelio Karklės – 7km).

 

Vieta: Šaipių, Gubojų, Rikinės, Bruzdeilyno bei Pašaltinio gatvės, Bruzdeilyno k., Klaipėdos r.sav.

Gyvenvietėje viso yra suformuota 120 sklypų, žemės sklypų plotai yra nuo 20 iki 33 arų.

Žemės sklypų paskirtis - kita, naudojimo būdas - gyvenamosios teritorijos, pobūdis - mažaaukščių gyvenamųjų namų teritorijos.

Dėl parduodamų žemės sklypų kainos prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Grįžti atgal Siūlyti savo kainą

Siūlyti savo kainą

Prašome užpildyti visus formos laukus. Nepamirškite įvesti apsaugos kodo.