Mūsų tikslas – įsigyto Medicinos banko turto efektyvus valdymas bei jo pardavimas. Parduodamą nekilnojamąjį turtą sudaro gyvenamasis ir komercinis nekilnojamasis turtas, nebaigtos statybos objektai, įvairios paskirties žemės sklypai bei investiciniai objektai visoje Lietuvoje. Mes nuolatos bendradarbiaujame su architektais, nekilnojamojo turto agentūromis, statybos bendrovėmis, investuotojais ir teisininkais.

 

Profesionalios darbuotojų komandos ir didelės patirties nekilnojamojo turto srityje dėka siekiame ne tik išlaikyti nekilnojamojo turto vertę, bet ir ją padidinti.

 

Įmonės darbuotojai turi daugiau kaip dešimties metų patirtį nekilnojamojo turto tarpininkavimo, nuomos ir administravimo srityse. Tai profesionalai, kurie operatyviai, kokybiškai ir atsakingai atlieka savo darbą ir prisideda prie aktyvios, ir skaidrios nekilnojamojo turto rinkos kūrimo.

 

Suprasdami klientų poreikius, siūlome jiems protingus sprendimus, kurie gerins kasdieninį gyvenimą. Savo veikla mes siekiame, kad klientai, partneriai ir kiti nekilnojamo turto rinkos dalyviai operatyviai gaudami profesionalias, ne tik nekilnojamojo turto paslaugas, bet ir finansines konsultacijas galėtų saugiai plėtoti savo verslą ir patenkinti asmeninius poreikius.